Kontakt

Vodstvo

Borut Finec
telefon: +386 1 43 60 372
mobitel: +386 41 604 500
email: borut@finec.si

Irena Finec-Golf
telefon: +386 1 43 60 362
mobitel: +386 41 708 013
email: transport@finec.si


Logistika

Luka Sadar
telefon: +386 1 43 60 360
mobitel: +386 31 502 555
email: luka@finec.si

Pace Nikoloska
telefon: +386 1 43 60 371
mobitel: +386 31 657 111
email: pace@finec.si

Barbara Primc
telefon: +386 1 43 60 365
mobitel: +386 41 607 777
email: barbara.primc@finec.si

Sahide Sadiki
telefon: +386 1 43 60 373
mobitel: +386 31 785 832
email: sahide@finec.si

Sara Korlat
telefon: +386 1 43 60 379
mobitel: +386 31 202 555
email: sara@finec.si


Računovodstvo

Sebastjana Klemenčič
plačila in kompenzacije
telefon: + 386 1 43 60 363
email: sebastjana@finec.si

Lana Oton
telefon: + 386 1 43 60 364
email: konto@finec.si

Ana Novak
telefon: + 386 1 43 60 374
email: ana@finec.si

Klavdija Zupančič
telefon: + 386 1 43 60 361
email: klavdija@finec.si


Servis in mehanična delavnica

Turk Anton, vodja vzdrževanja
telefon: +386 1 43 60 368
mobitel: +386 41 304 500
email: anton.turk@finec.si

Zoran Anton, vodja delavnice
telefon: +386 1 43 60 369
mobitel: +386 31 702 028
email: anton@finec.si

Obratovalni čas delavnice

ponedeljek - petek: 07:00 do 20:00
sobota: 07:00 do 16:00