KONTAKT IN EKIPA

VODSTVO PODJETJA

Borut Finec - direktor
Telefon: +386 1 43 60 372
E-mail: borut@finec.si
Irena Finec-Golf - direktorica
Telefon: +386 1 43 60 372
E-mail: transport@finec.si

 
 

DISPONENTI

ITALIJA

Maja Gomboc
E-mail: maja@finec.si
Tel: +386 1 4360 367
Mobile: +386 51 306 777

Mateja Habicht
E-mail: mateja@finec.si
Tel: +386 1 4360 371
Mobile: +386 51 402 400 
 

NEMČIJA, ŠVICA, ČEŠKA IN POLJSKA:

Barbara Primc
E-mail: barbara.primc@finec.si
Tel: +386 1 4360 360
Mobile: +386 31 708 013




 

AVSTRIJA, SLOVAŠKA IN MADŽARSKA:

Žan Kolenc
E-mail: zan@finec.si
Tel: +386 1 436 0366
Mobile: +386 31 202 555

FRANCIJA IN ŠPANIJA:

Miha Genorio
E-mail: miha@finec.si
Tel: +386 1 4360 373
Mobile: +386 31 657111

SLOVENIJA IN HRVAŠKA:

Sanja Moretti Jović
E-mail: sanja@finec.si
Tel: +386 1 436 0379
Mobile: +386 51 288 940

NIZOZEMSKA, BELGIJA IN LUKSEMBURG:

Mitja Mrzlikar
E-mail: mitja@finec.si
Tel: +386 1 4360 365
Mobile: +386 31 502 555

 


 

SERVIS IN PRALNICA

Anton Zoran
E-mail: anton@finec.si
Tel: +386 1 43 60 369
Mobile: +386 31 702 028


 

FRS


          Računovodstvo in finance
          E-mail: eracuni@finec.si
          Tel: +386 1 43 60 361

          Fakturni oddelek
          E-mail: accounting@finec.si
          Tel: +386 1 43 60 374

          
 

VOZNI PARK

Anton Turk
E-mail: anton.turk@finec.si
Telefon: +386 1 43 60 368
Mobile: +386 41 304 500


 

KADROVSKA SLUŽBA

Lara Finec
E-mail: lara1@finec.si
Tel: +386 1 43 60 375
Hiter in kvalitetno opravljen transport
Transport prilagojen potrebam strank
Transport po celotnEM OBMOČJU evropske unije
Transport v skladu z
euro 6 eev
SLO, NEM, NIZ, BEL, ITA licenca za prevoz odpadkov

Vozni park


Vozni park redno obnavljamo in tako sledimo trendom in ekološkim standardom. V voznem parku vsa vozila ustrezajo EURO 6 standardu. Naš cilj je zagotovljati hitre in zanesljive storitve vsem našim strankam.


> Galerija